لوگو دستر

سفارشی سازی

Customization

دست دادن

شریک تجاری ما باشید

تولید منحصر به فرد محصولات بر اساس خواسته‌های شما با استفاده از فرمولاسیون متنوع و قابل تعدیل به صورتی مقرون به صرفه

شما بعنوان تولیدکننده، توزیع‌کننده یا حتی مصرف‌کننده عمده محصولات لبنی ممکن است نیاز داشته باشید

محصول دستر با فرمول اختصاصی و منحصر به خود

داشته باشید. این امکان برای شما فراهم است تا محصول دستر، با فرمولاسیون انحصاری، و حق فروش انحصاری سفارش دهید

انواع پنیر
تمام محصولات دستر

تولید محصول اختصاصی شما در سبد محصولات دستر با در اختیار گرفتن برند و تولیدشده با فرمولاسیون منحصر‌به‌فرد و داشتن حق توزیع و فروش انحصاری در یک منطقه یا کل یک کشور

جهت کسب اطلاعات بیشتر، راهنمایی در مدل‌های همکاری، مشاوره شروع کسب و کار یا هرگونه پرسشی تنها کافی است فرم مربوطه را تکمیل نموده و یا از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

سوالات رایج

در برون‌سپاری شما محصولی با برند خود را به شرکت دستر سفارش می‌دهید و تولید می ‌شود. اما در سفارشی سازی محصول با یکی از برندهای دستر تولید می‌شود. در هر دو حالت محصول تولیدی فرمولاسیون مدنظر شما را خواهد داشت.

خیر. محصول به سفارش شما و ویژه شما تولید خواهد شد و مطابق قرارداد در محدوده جغرافیایی و زمانی توافقی در انحصار شما می‌باشد.

ایجاد خط تولید جدید سرمایه بسیار بالایی نیاز دارد. علاوه بر آن، نیاز به دانش فنی و تخصص خیلی بالایی دارد و جمع‌آوری متخصصین این حوزه پروسه پیچیده‌ای است. شما با هزینه بسیار کمتر می‌توانید محصول مدنظر خود را با کیفیت تضمین شده داشته باشید و وارد پروسه زمانبر تولید نشوید.

بله. متناسب با نوع محصول سفارشی حداقل میزان ثبت سفارش درنظر گرفته می‌شود.

محصولات سفارشی‌سازی شده همانند همه محصولات تولیدی دستر تمامی استانداردهای محصول را دارا می‌باشند. در سفارشی سازی محصول با یکی از برندهای دستر ارائه می‌شود و کیفیت آن تضمینی دستر بایستی باشد.