لوگو دستر

درباره ما

شرکت فرآوردهای لبنی دامنه سبلان (سهامی خاص)

شرکت فرآوردهای لبنی دامنه سبلان (سهامی خاص) در سال ۱۳۸۰ در استان اردبیل احداث و پس ازطی مراحل تولیدات آزمایشی و تست ماشین‌آلات و دستگاه‌های موجود در خط تولید موفق به کسب پروانه‌ها و مجوزهای لازم جهت تولید فرآورده‌های لبنی در استان اردبیل گردید و در سال ۱۳۸۲ با تکیه بر تجربیات موفق در زمینه تولید و توزیع انواع فرآورده‌های لبنی به تولید انبوه و متنوع این محصولات نائل گشت.

در همین راستا شرکت دامنه سبلان که تولید کننده پنیر پیتزا می‌باشد محصولات خود را به دو گروه مصرف‌کننده تقسیم کرده است.

محصولات رستورانی دستر

مصرف‌کنندگان رستورانی

محصولات پنیر رنده ۲ کیلوگرمی، پنیر قالبی ۲ کیلوگرمی، پنیر ورقه ۲ کیلو گرمی و ۷ کیلوگرمی جهت کاهش هزینه‌های این بخش

خرید دستر برای مصارف خانگی

مصرف‌کنندگان خانگی

ارائه محصولات در بسته‌بندی‌های کوچکتر ۱۸۰ گرمی، ۵۰۰ گرمی و یک کیلویی جهت سهولت استفاده برای مصارف خانگی

کارخانه دستر
تمام محصولات دستر
ارسال دستر

فیلم معرفی شرکت

پوستر
پخش ویدیو
معرفی شرکت
HAACP
معرفی شرکت

ایزوها و گواهی‌نامه‌ها

از ویژگی‌های بارز این شرکت می توان قابلیت تنوع بخشیدن به محصولات تولیدی را یاد کرد که این امر خود در بازارهای داخلی به علت مطابق بودن تنوع مناسب با ذائقه ایرانی و در بازارهای خارجی به علت مطابق بودن با اصل قیمتهای رقابتی تاثیر گذاربوده است.
این شرکت با استفاده از پیشرفته‌ترین تکنولوژی روز و آزمایشگاهی مجهز، کلیه مواد اولیه و محصولات نهایی خود را مورد آزمایش و فرمولاسیونهای جدید قرارمی دهد تا محصولات خود را در بالاترین سطح کیفیت و کاملا” بهداشتی به بازار مصرف عرضه کند.
در این راستا شرکت دامنه سبلان موفق به اخذ پروانه کاربرد علامت استاندارد ملی ایران و اخذ گواهینامه حلال از وزارت بازرگانی گردیده است و شایان ذکر است این شرکت دارای گواهینامه (ISO22000-2005) و (ISO9001-2008) و (HACCP) نیز می‌باشد.
با توجه به مراتع سرسبز استان و استفاده دامها از علوفه طبیعی، شرکت دامنه سبلان به علت ماده اولیه خالص که شیر دریافتی با کیفیت بالا می باشد در یکی از قطبهای دامداری کشور قرار گرفته و لازم به ذکر است که این شرکت با رعایت استانداردهای جهانی نظارت کیفی در کلیه مراحل تولید و با بهره‌گیری از پرسنل مجرب و متخصص یکی از بهترین تولید کنندگان فرآورهای لبنی با نام تجاری دستر می باشد.